חייג עכשיו: 050-2244871

מחווני מישוש

חברת אבידר בע"מ, הנה מובילה בשוק הישראלי בתחום נגישות ללקויי ראיה מישוש תקן 1918, החברה מספקת מחווני מישוש אינדיקטורים פסי הולכה ומשטחי ניגשות לליקויי ראיה.

חברת אבידר מספקת משווקת ואף מיישמת מגוון רחב של מוצרים ליישום תקן 1918 לשיווק חופשי. פסים מובילים לליקויי ראייה משטחי ניגודיות.

 

חברת אבידר משווקת מחווני מישוש לראשיות מקומיות משרדי ממשלה לבתי מלון, ברכות שחייה, מועדוני כושר,קנטרי קלאב, מפעלי מזון, גופי מערכת הביטחון, ולקוחות פרטיים.

 

משטחי אזהרה מיועדים הולכי רגל עיוורים או בעלי לקויי ראייה, להתריע על סיכונים בדרך להעברת מידע כמו כתב ברייל. באמצעות מגע ברגל או עם מקל על פני הקרקע.

 

להולכי רגל עם ראייה מוגבלת,לקויה או עיוורים, יש צורך במחוונים המיועדים לכך עם שינוי וניגוד צבעים של 30% לפחות.

 

המרקם הגבשושי של המחוון נועד לספק ציון של מעברי הכביש, והסכנות הערובות, באמצעות משטחים מנוגדים חזותיים.

 

חברת אבידר מספקת מחוונים לליקויי ראייה המשמשים בעיקר בצמתים, רמפות ,המדרכה, מעברי הולכי רגל, מתקני גישה ציבורית. חדרי מדרגות. ציון מדרגה אחרונה לפני ישורת (פודסט), אזהרה למעברים, רמפות, גרם מדרגות ,משטחים משופעים, ישורת, כניסה ויציאה למעליות ולציון כיוון ההליכה .

 

שימושים אפשריים מגרשי תחבורה ובטיחות, תחנות רכבת, תחנות אוטובוס, כניסה למבני ציבור וכניסה או יציאה ממעליות. למעצבים מומלץ לבחור מחוון בגוון צהוב בשל ניגוד ברור עם חומרי ריצוף סטנדרטי.

 

ניתן לקבל מחוונים בדידים לקיבוע בעזרת קידוח או קיבוע בצורת תבריג. או בצורת מדבקות או משטחי פלסטיק או מתכת  נירוסטה 316 או 304 שניתן לקבע ע"י הדבקה או קיבוע ברגים.

 

ניתן לקבל את המחוונים בגוונים מנגדיים מהשטח הקיים.קיימים כפתורים פליז , כפתורי נחושת. כפתורי אלומיניום וסימון לליקויי ראיה

 

כל הרכיבים נבדקו ע"י מכון התקנים ועומדים בתקן 1918.

תפריט נגישות