חייג עכשיו: 050-2244871

מעכבי בעירה לפרקטים ודק

מעכב בעירה לפרקט ולעץ דק  הינו הוא מעכב בעירה לשימושים פנימיים וחיצוניים פירוליטי ומיועד לשימוש לאחר טיפול, המוצר מתייבש מהר בצורה שקופה ואינו משאיר כל סימן על הימצאותו בחומר שקוף לחלוטין .
תכונות ההרטבה וההספגה משמעויות שלו הינו בכך שהוא חודר לכל החומר בצורה יעילה מתאים לשימוש פנימי וחיצוני.

כאשר השטח המטופל יחשוף ללהבה פתוחה מעכב הבעירה של אבידר יצור כיבוי עצמי שלל האש בצורה פירוליטית עם כמות מינימאלית של עשן. ספרי 1 אינו רעיל ויעיל בצורה מושלמת ואינו מכיל כימיקלים מסוכנים לסביבה – פשוט וקל לתפעול.

מעכב הבעירה של אבידר  מתאים לשימושים פנימיים וחיצונים כמו: קצף, קצף גומי, רשתות נילון, מסילות חיצוניות, במבוק,  אריגים סינתטיים, פלסטיק וחומרים אחרים קשים.

מעכב בעירה של אבידר הנו חודרן מעכב אש שקוף המיועד לשימושים פנימיים וחציונים ווילונות . טפטים שטיחים ריהוט ריפודים כותנה נייר קש חומר סינתטי.

החומר מיועד לשימוש במסעדות מלונות בתי חולים בתים פרטיים בתי אבות.

זול לרכישה ולשימוש, לדוגמא ניתן ליישמו עם מרסס הדברה פשוט.

מעכב בעירה של אבידר תוסף 3A

הינו תוסף צבע מעכב אש פירוליטי ומונע את התפשטות הלהבה על ידי פיתוח של תגובה כיבוי עצמי את המוצר ניתן לערבב בתוך הצבעים על בסיס מים .

השימושים: בתוסף ניתן להשתמש בכל הציפוים והצבעים המבוססים על מים לשימוש על עץ , קיר, גבס, לשימושים פנימיים וחיצוניים וכו'.

 

צבע מעכב בערה של אבידר

מעכב בעירה של אבידר  מוכן לשימוש (כל אחד יכול) מסופק באריזות 1 גלון ו 20 ליטר. החומר מוכן לשימוש, ניתן ליישמו בריסוס הברשה או גלגלת. מעכב הבעירה הוא על בסיס מים לא רעיל ידידותי למשתמש, גוון לבן סטנדרטי בגוונים נוספים יש להזמין מראש וניתן לגוון. לכיסוי והגנה עץ ברזל בטון גבס וכו'.

תפריט נגישות