חייג עכשיו: 050-2244871

מה זה בעצם טיפול אנטי סליפ של חברת אבידר ומה כל כך מיוחד בו?

המיוחד בפתרון ה ANTI SLIP אחרי הטיפול , מבחינת המראה החיצוני והמגע , כמעט ולא ניתן להבחין בשינוי כאשר הרצפה יבשה . הטיפול הוא טיפול כימי המיושם בטיפול חד פעמי " אנטי סליפ " הופך כל משטח רטוב וחלקלק למשטח בטוח בהתאם לדרישות התקן הישראלי 2279 ( מקדם חיכוך מעל 0.5 ). " החומר עומד בדרישות המחמירות של מכון התקנים האמריקאי ובאישור משרד הבריאות האמריקאי OSHA המתאים לכל סוגי הרצפות והחיפויים: אבן, שיש, קרמיקה, גרניט, אריחי טרצו, מוזאיקה, פורצלן בטון גרנוליט וכדומה. טיפול האנטי סליפ גורם להיווצרות נקבוביות מיקרוסקופיות בפני השטח העליונים. לחץ כף הרגל על פני המשטח גורם להיווצרות אלפי נקודות וואקום המונעות החלקה.

מה אורך החיים של פסים יצוקים?

פסים יצוקים של חברת אבידר בעלי עמידות גבוהה לשחיקה ובלאי, וכמו כן עמידות גובהה לפגעי מזג האוויר. הפסים היצוקים עמידים בין 5 ל10 שנים.

מהו הכושר ההדבקה, עמידות והשחיקה של הפסים המודבקים בעלי המרקם המובלט?

פסים מובלטים הם בעלי עמידות גבוהה בשחיקה מאחר והשכבה העליונה שלהם היא סיליקון כרביד, כידוע זוהי מולקולה הכי קרובה ליהלום בחוזקה. הפסים המובלטים משוריינים עם סיבי שריון המקנים לו חוזק והתנגדות גבוהה לרקיעה או גזירה.

האם אפשר לקבל אישור לכיבוי אש?

כידוע, לאחר היישום יש להמציא את האישורים של מכון התקנים ואישורים על יישום מידי גורם מוסמך. כל זאת בצמוד לחשבונית רכישה. לאחר הגשת כל המסמכים, כיבוי אש מאשרים את היישום.

חברת אבידר מיישמת את הטיפולים לבדים,עץ,דק,פרגולות ומספקת את כל האישורים הנדרשים לכיבוי אש לצורך קבלת אישורים.

תפריט נגישות